"Zaļā gaisma - darba strīda risināšana tiesā"


Apvienotā Latvijas iedzīvotāju arodbiedrība (turpmāk – ALIA arodbiedrība) paziņo, ka ar Interneta portāla darbajurists.lv līdzdalību ir panākta vienošanās ar darba tiesību ekspertiem – juristiem par iespēju darbiniekiem palīdzēt sagatavot prasības pieteikumu (un citus procesuālos dokumentus) tiesā attiecībā par darba tiesību iespējamiem pārkāpumiem, piemēram, par darba līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu, darba samaksas piedziņu, darbinieka atjaunošanu iepriekšējā darbā, morālā kaitējumu piedziņu, utt.

Darba tiesību eksperti palīdzēs darbiniekiem sagatavot prasības pieteikumus un citus procesuālos dokumentus, kā arī sniegs konsultācijas par darba tiesību jautājumiem laika periodā no 12.01.2015. līdz 11.06.2015. (kopā seši mēneši).

Projektu finansēšanu un atbalstu nodrošina ALIA arodbiedrība (www.alia.lv).

Darbiniekiem pirms attiecīgas palīdzības saņemšanas jāpiesakās, izmantojot e-pasta adresi: info@alia.lv. Par palīdzības sniegšanas nepieciešamību un nodrošināšanu tiks pieņemts atsevišķs lēmums, pēc kura pieņemšanas ar darbinieku sazināsies attiecīgais darba tiesību eksperts.

Projekta kontaktpersona: ALIA arodbiedrība, jurists Edgars Timpa, +371 26 33 59 28, e-pasts: Edgars.Timpa@alia.lv


Atpakaļ uz JaunumiemXHTML/CSS validation

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!